Taneční sdružení ČR


Kontakt

 

Taneční sdružení ČR
Celetná 17
Praha 1
110 00
Česká Republika
Telefon: +420 724 602 763

 

VÝSLEDKY MEZINÁRODNÍ BALETNÍ SOUTĚŽE PLZEŇ 2015 PDF Tisk Email
Pondělí, 23 Listopad 2015 18:42
Počet zobrazení : 2099

 

Grand Prix pro absolutního vítěze V. mezinárodní baletní soutěže Plzeň 2015 NEBYLA UDĚLENA

Grand Prix for the absolute winner of 5th IBC Plzeň 2015 NOT DELIVERED

 

  

KATEGORIE B – DÍVKY / GIRLS: 
I. cena / 1st Prize 
Vágnerová Anna – Taneční konzervatoř hl. města Prahy
II. cena / 2nd Prize 
Novotná Anna – Taneční konzervatoř hl. města Prahy
III. cena / 3rd Prize
Krajčová Michaela – Taneční konzervatoř Brno
 
Čestné uznání / Honorary Award
Young In Kim – Tanečné konzervatórium Evy Jaczovej, Bratislava (Slovensko)
Dudzik AleksandraStátní baletní škola Felikse Parnella, Lodž (Polsko)
State Ballet School of Feliks Parnell, Lodz (Poland)


KATEGORIE B – CHLAPCI / BOYS: 
I. cena / 1st Prize 
Morawski Mariusz – Státní baletní škola Felikse Parnella, Lodž (Polsko)
State Ballet School of Feliks Parnell, Lodz (Poland)
II. cena / 2nd Prize
Pletnia Maciej – Státní baletní škola Ludomira Różyckiego, Bytom (Polsko)
State Ballet School of Ludomir Różycki, Bytom (Poland)
III. cena / 3rd Prize 
Pokorný Kristián – Taneční konzervatoř hl. města Prahy
 
KATEGORIE A – ŽENY/ WOMEN: 
I. cena / 1st Prize 
Harada Flávia Sarges – Bohemia Balet Praha
II. cena / 2nd Prize
Švojgerová Lýdie – Divadlo J. K. Tyla v Plzni
III. cena / 3rd Prize 
Brantes Karolina Grisolia – Bohemia Balet Praha
 
 
KATEGORIE A – MUŽI / MEN:
I. cena / 1st Prize 
neudělena / not delivred 
II. cena / 2nd Prize
Pires Gäetan – Bohemia Balet Praha
III. cena / 3rd Prize 
Mołoniewicz Grzegorz – Divadlo J. K. Tyla v Plzni
 
 
Prémie Republikového výboru Odborové asociace divadelníků za nejosobitější výkon
Prémium for the most characterful interpretation
Morawski Mariusz – Státní baletní škola Felikse Parnella, Lodž (Polsko)
State Ballet School of Feliks Parnell, Lodz (Poland)
 
 
Prémie za současnou choreografii / Choreography Award
Šimáková Zuzana – Národní divadlo Praha
Martiš Ondřej – Divadlo J. K. Tyla v Plzni
 
 
Prémie za partnerskou spolupráci / Prémium for partnering
Piechaczková Kristýna – Divadlo J. K. Tyla v Plzni
Nagamori Ayano – Taneční konzervatoř hl. města Prahy